صفحه نخست > اخبار / اسلایدشو / اخبار سازمان > دکتر ادیانی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی در جمع آتش نشانان حضور یافت

دکتر ادیانی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی در جمع آتش نشانان حضور یافت


3 بهمن 1395, 12:16. نويسنده: fakhteh
شنبه دوم بهمن ماه نماینده محترم مجلس شورای اسلامی شهرستان قائم شهر جناب آقای دکتر سید علی ادیانی در جمع آتش نشانان ایستگاه شهید جهانیان حضور یافت.


آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو و شهادت تعدادی از آتش نشانان فداکار مردم ایران را در غم فرو برد.

این روزها آتش نشانان که در غم از دست دادن همکاران خود در سوگ هستند، اقشار مختلف جامعه برای اظهار همدردی به ایستگاه های آتش نشانی مراجعه و با یاد شهیدان آتش نشان قدردانی خود را با اهدا گل ابراز می کنند.

مسئولین هم در کنار مردم به ایستگاه های آتش نشانی مراجعه و ادای احترام کردند.

نماینده محترم مجلس شورای اسلامی شهرستان قائمشهر جناب آقای دکتر ادیانی در ایستگاه آتش نشانی شهید جهانیان حضور یافت و با یاد شهدای آتش نشان پلاسکو ،شغل آتش نشانی را مقدس و آتش نشانان را نماد ایثار و از خود گذشتگی دانست.

وی گفت :حادثه آتش سوزی پلاسکو و شهادت آتش نشانان خدمات این نیروهای خدوم جامعه را برجسته نمود و بسترفرهنگ سازی مردم در خصوص ایمنی و رعایت مسائل ایمنی را مهیا کرد.

شیرسوار مدیریت سازمان نیز ضمن قدردانی از مردم شریف قائم شهر و بیان این موضوع که دغدغه امروز آتش نشانان قائمشهر و دیگر شهرهای استان کمک به هم لباسان خود در این حادثه است، آمادگی خود را نسبت به اعزام و کمک به همکاران خود به تهران را به مسئولین اعلام نموده و انشالله امیدواریم پس از وقوع این حادثه با فرهنگ سازی در بین جامعه و مشارکت مردم عزیز بتوان از بروز اتفاقات دیگر در جامعه جلوگیری نمود.

بازگشت