صفحه نخست > اخبار / اسلایدشو / اخبار سازمان > هم‌زمان با مدارس سراسر کشور زنگ انقلاب در اولین روز از ایام‌الله دهه‌فجر در مدرسه پسرانه سما نواخته شد.

هم‌زمان با مدارس سراسر کشور زنگ انقلاب در اولین روز از ایام‌الله دهه‌فجر در مدرسه پسرانه سما نواخته شد.


12 بهمن 1395, 12:23. نويسنده: modir
هم‌زمان با مدارس سراسر کشور زنگ انقلاب در اولین روز از ایام‌الله دهه‌فجر در مدرسه پسرانه سما نواخته شد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرستان قائم‌شهر ضمن تبریک به‌مناسبت فرارسیدن این ایام با بیان اینکه سی وهشت سال از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل می‌گذرد و ما همچنان با همان شور و شوق این ایام را گرامی می‌داریم، اظهار کرد: درخت این انقلاب با خون شهدا و ایثارگرانی آبیاری شد که نام و یاد آنها برای همیشه در تاریخ به‌یادگار خواهند ماند.
محمدعلی شیرسوار افزود: شهدای انقلاب، شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای هسته‌ای و مدافعان حرم و شهدای آتش‌نشان همه با یک هدف که همان آرامش و امنیت مردم است خون پاک خود را اهداء کردند.
وی به حادثه تلخ حریق و فروریختن ساختمان قدیمی پلاسکوی تهران اشاره و تصریح کرد: همه آتش‌نشانان این روزها داغدار از دست‌دادن همکاران خود هستند و این اتفاق تلنگری بود تا بیشتر حواسمان به اماکن پیر و فرسوده اطراف‌مان باشد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه هرچه برای این مردم و انقلاب هزینه شود باز هم کم است، اظهار کرد: حال وظیفه ما و نسل ما است که چگونه بتوانیم بر آرمان‌های امام و شعارهای ابتدای انقلاب که از سوی مردم و انقلابیون نسل اول و دوم انقلاب مطرح شد استوار بمانیم.
شیرسوار ادامه داد: فضایی که ما در شهر تجربه می‌کنیم پلاسکوهای زیادی از جمله مساجد، مدارس و اماکن عمومی در آن وجود دارد که سالها از ساخت این ابنیه‌ها گذشته و میزان دسترسی ما پایین است و آنچه که باعث می‌شود حادثه نظیر پلاسکو اتفاق نیفتد و یا اتفاقات توأم با فاجعه و مصیبت همراه نباشد دادن آموزش و آگاهی به مردم است.
وی خطاب به دانش‌آموزان پسر مدرسه سما شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه نیروی جوانی و نشاط شما، ظرفیت خوبی برای ورود به جرگه آتش‌نشان داوطلب است، اظهار کرد: با آموزش کافی هر دانش‌آموز می‌تواند آتش‌نشان خانواده خود باشد و این آموزش‌ها بزرگترین دستاورد سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرستان قائم‌شهر است.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرستان قائم‌شهر در پایان گفت: کمبود امکانات و مشکلات انگیزه من و همکارانم را در کمک به مردم کم نمی‌کند و هرچه توفیقات شهری و ساخت و ساز بالاتر رود، آتش‌نشانان ما با ایثارگری‌های بیشتر آن را پوشش خواهند داد.

بازگشت